Тепловізор вловлює інфрачервоне випромінювання об'єкта, перетворює його на електричний сигнал і представляє дані у зручному форматі, відображаючи на дисплеї якісний результат – розподіл температури на досліджуваних поверхнях. Прилад застосовується в багатьох цілях, зокрема дозволяє швидко та точно визначити витік тепла та холоду. В наявності Інфрачервоні камери для побутового, професійного та промислового використання з базовим, розширеним та універсальним набором функцій, відповідно.
Технічні характеристики
Основні параметри тепловізора, які є пріоритетними при виборі відповідної моделі:
- Діапазон робочих температур: -20 ... 250 ° C, -20 ... + 2000 ° С та ін.
- Частота (швидкість оновлення кадрів - час відгуку або реакції) Частота важлива, якщо потрібно визначити температуру об'єкта, який перебуває в русі або швидко змінює стан.
- Точність виміру.
- Роздільна здатність матриці. Параметр безпосередньо впливає на чіткість теплового зображення об'єкта, тобто чим вища роздільна здатність, тим більша чіткість фотографії.
- Оптичний дозвіл. Показник вказує на якій відстані можна вимірювати температуру об'єктів певних розмірів.
- Температурна чутливість. Чим нижче термочутливість, тим якісніше виходить зображення.
- Комплектація та функціонал (лазерний покажчик, об'єктив, карта пам'яті, режим відображення інформації тощо).
- Умови експлуатації.
- Клас захисту.
Ціна тепловізора залежить від функціональних можливостей, характеристик матриці, об'єктива та представлена у широкому діапазоні. Фахівці компанії ITR Group проконсультують щодо вибору пристрою виходячи з індивідуальних вимог та призначення.
Застосування
Через досить високу вартість тепловізор найчастіше використовується у професійному середовищі: у теплоенергетиці, електроніці та електротехніці. Прилад застосовують медичні установи, енергоаудитори, будівельники, металурги, енергетики та електрики та багато інших.
Вас також можуть зацікавити: Термогігрометри, Блоки живлення